Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Kadeti ve finále MEMarek Šotola, Josef Polák a Filip Humler už teď dosáhli fantastického úspěchu. Ve včerejším semifinálovém střetnutí s Ruskem zvládli napínavou pětisetovou bitvu a dnes od 18:30 si to s Itálií rozdají o zlaté medaile! Šotola, který se zaskvěl i v nedávno skončeném play-off UNIQA volejbalové extraligy, pomohl k postup do finále 25 body!
30.4.Šotola, Humler a Polák mistryMarek Šotola nebo Filip Humler nejsou ošizeni o mistrovské oslavy. Za pár minut se jim bude společně s Josefem Polákem houpat na krku zlatá medaile z mistrovství Evropy, které vyhráli po pětisetové bitvě s Itálií. Zápas nemohl ukončit nikdo jiný než českobudějovický univerzál Marek Šotola, který byl s 24 body nejlepším hráčem duelu.
19.4.Tréninky mládežeOmlouváme se žákům, kterým odpadají tréninky v tomto měsíci, je to způsobeno obsazením velké sportovní haly z důvodů finálových bojů Jihostroje. Děkujeme za pochopení
 

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa »


Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2016/17

1. VK České Budějovice
2. Kladno volejbal cz
3. VK Dukla Liberec
4. ČEZ Karlovarsko
5. Volejbal Brno
6. VK Euro Sitex Příbram
7. VK Ostrava, s. r. o.
8. AERO Odolena Voda
9. VSC Fatra Zlín
10. VK Benátky nad Jizerou
11. Volley Team ČZU Praha
12. SK Volejbal Ústí nad Labem
  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & TRIMA CB s.r.o. | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.