VK České Budějovice odmítá tvrzení trenéra Příbrami Martina Kopa

3.4.2017Lukáš Dvořák | Foto Jan Luxík

Volejbalový klub České Budějovice se distancuje od vyjádření trenéra VK Euro Sitex Příbram Martina Kopa, který považuje za nestandardní jednání vedení klubu s jeho svěřencem před play-off o přestupu do Českých Budějovic. K navázání kontaktu opravdu došlo, ale daleko dříve, než bylo zřejmé, že se oba celky střetnou ve vyřazovací fázi. V tu dobu byla navíc veškerá jednání přerušena do ukončení čtvrtfinálové série.

VK České Budějovice odmítá tvrzení trenéra Příbrami Martina Kopa

Otevřený dopis Martina Kopa byl uveřejněn na portálu Forum 18x9. Příbramský kouč se v něm ohrazuje proti jednání VK České Budějovice, který vyjádřil zájem o jednoho z jeho hráčů základní sestavy. „Nevidím v tom žádné nekorektní jednání. Je pravdou, že jsme hráče oslovili, ale už asi tři týdny před začátkem samotného play-off. Tedy v době, kdy nebylo vůbec jasné, že se utkáme s Příbramí,“ zmiňuje manažer VK České Budějovice Stanislav Pochop.

O tom, že se oba týmy potkají ve čtvrtfinále play-off UNIQA volejbalové extraligy, rozhodlo až poslední kolo základní části. „Když bylo jasné, že se utkáme právě s Příbramí, okamžitě jsme do konce série přerušili veškerá jednání s hráčem. Podle mého ho navíc konfrontace s možným budoucím zaměstnavatelem ještě více motivovala, protože svými výkony patřil k nejlepším na hřišti,“ doplňuje Pochop.

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Č. Budějovice 57
2. Liberec 56
3. Kladno 55
4. Karlovarsko 53
5. Brno 40
6. Příbram 32
7. Ostrava 28
8. Ústí nad Labem 24
9. Praha 19
10. Zlín 19
11. Benátky nad Jiz. 8
12. Odolena Voda 5

Zápasy

o 3.místo VK České Budějovice VK Dukla Liberec út 24.4. - 18:00


Další zápasy

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.