VK České Budějovice odmítá tvrzení trenéra Příbrami Martina Kopa

3.4.2017Lukáš Dvořák | Foto Jan Luxík

Volejbalový klub České Budějovice se distancuje od vyjádření trenéra VK Euro Sitex Příbram Martina Kopa, který považuje za nestandardní jednání vedení klubu s jeho svěřencem před play-off o přestupu do Českých Budějovic. K navázání kontaktu opravdu došlo, ale daleko dříve, než bylo zřejmé, že se oba celky střetnou ve vyřazovací fázi. V tu dobu byla navíc veškerá jednání přerušena do ukončení čtvrtfinálové série.

VK České Budějovice odmítá tvrzení trenéra Příbrami Martina Kopa

Otevřený dopis Martina Kopa byl uveřejněn na portálu Forum 18x9. Příbramský kouč se v něm ohrazuje proti jednání VK České Budějovice, který vyjádřil zájem o jednoho z jeho hráčů základní sestavy. „Nevidím v tom žádné nekorektní jednání. Je pravdou, že jsme hráče oslovili, ale už asi tři týdny před začátkem samotného play-off. Tedy v době, kdy nebylo vůbec jasné, že se utkáme s Příbramí,“ zmiňuje manažer VK České Budějovice Stanislav Pochop.

O tom, že se oba týmy potkají ve čtvrtfinále play-off UNIQA volejbalové extraligy, rozhodlo až poslední kolo základní části. „Když bylo jasné, že se utkáme právě s Příbramí, okamžitě jsme do konce série přerušili veškerá jednání s hráčem. Podle mého ho navíc konfrontace s možným budoucím zaměstnavatelem ještě více motivovala, protože svými výkony patřil k nejlepším na hřišti,“ doplňuje Pochop.

 

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa »


Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2016/17

1. VK České Budějovice
2. Kladno volejbal cz
3. VK Dukla Liberec
4. ČEZ Karlovarsko
5. Volejbal Brno
6. VK Euro Sitex Příbram
7. VK Ostrava, s. r. o.
8. AERO Odolena Voda
9. VSC Fatra Zlín
10. VK Benátky nad Jizerou
11. Volley Team ČZU Praha
12. SK Volejbal Ústí nad Labem
  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & TRIMA CB s.r.o. | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.