Hráči se s fanoušky rozloučí během florbalového turnaje TOP 4

30.4.2017Lukáš Dvořák

Napínavá a velmi dlouhá sezona UNIQA volejbalové extraligy před pár dny skončila. Třešničkou na jejím dortu byl pro fanoušky Českých Budějovic zisk mistrovského titulu. Rozloučit se s úspěšnou sezonou chtějí hráči i s těmi, kteří je naplno podporovali od prvního kola základní části až do šestého finále play-off.

Hráči se s fanoušky rozloučí během florbalového turnaje TOP 4

Vyfotit se s pohárem, získat podpis oblíbeného hráče nebo si jen popovídat o tom, jak náročná byla cesta pomyslný Olymp. Taková příležitost se naskytne 2. května od 17:30 ve Sportovní hale v rámci florbalového turnaje TOP 4.

Při něm se v exhibičním klání střetnou hráči ČEZ Motoru České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice, VK České Budějovice a pořádajícího FBC Štíři České Budějovice. „Chtěl bych všechny pozvat, aby se společně s námi přišli rozloučit s úspěšnou sezonou, která měla ten nejlepší závěr,“ říká manažer klubu Stanislav Pochop.

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. České Budějovice
2. Liberec
3. Karlovarsko
4. Kladno
5. Příbram
6. Brno
7. Zlín
8. Ostrava
9. Praha
10. Benátky n. J.
11. Odolena Voda
12. Ústí nad L.

Zápasy

7.kolo VK České Budějovice AERO Odolena Voda st 25.10. - 19:00


5.kolo VSC Fatra Zlín VK České Budějovice so 28.10. - 17:00


Další zápasy 🞂🞂

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa 🞂🞂


  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & TRIMA CB s.r.o. | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.