Poslední změny v kádru Jihostroje: končí Kuliha, novým nahrávačem Kupilík 

16.6.2017Lukáš Dvořák Foto: Jan Luxík

Kádr volejbalistů Českých Budějovic je pro nadcházející sezonu kompletní. Posledními změnami v týmu Reného Dvořáka je odchod smečaře Jana Kulihy do ČZU Praha a příchod příbramského nahrávače Filipa Kupilíka.

Dres Jihostroje už v následující sezoně neobleče vítěz dvou titulů na jihu Čech Jan Kuliha. Sedmadvacetiletý smečař se s Českými Budějovicemi dohodl ukončit spolupráci. „Po vzájemné dohodě s hráčem jsme rozvázali smlouvu. Honzovi Kulihovi patří velký dík za čtyři sezony, které v Jihostroji odehrál,“ říká manažer klubu Stanislav Pochop.

Vedení extraligového mistra se však v minulých dnech podařilo najít náhradu za končícího nahrávače Kristiána Červenku. Ve Sportovní hale se tak od příští sezony na domácí palubovce představí příbramský nahrávač Filip Kupilík. „Chtěli jsme znovu vsadit na dravé mládí. Myslím, že v podobě Kupilíka se nám to podaří,“ dodává Pochop.

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. České Budějovice
2. Liberec
3. Karlovarsko
4. Kladno
5. Příbram
6. Brno
7. Zlín
8. Ostrava
9. Praha
10. Benátky n. J.
11. Odolena Voda
12. Ústí nad L.

Zápasy

7.kolo VK České Budějovice AERO Odolena Voda st 25.10. - 19:00


5.kolo VSC Fatra Zlín VK České Budějovice so 28.10. - 17:00


Další zápasy 🞂🞂

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa 🞂🞂


  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & TRIMA CB s.r.o. | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.