300 volejbalistů! Minivolejbal láme rekordy, zájem dětí je velký

10.1.2018Blanka Popelková

V neděli se ve Sportovní hale v Českých Budějovicích konal další minivolejbalový turnaj, kterého se opět zúčastnilo 83 týmů - stejný rekordní počet jako na prvním turnaji, jenž se konal v listopadu. Další turnaj je v plánu koncem února.

300 volejbalistů! Minivolejbal láme rekordy, zájem dětí je velký


Sportovní hala v Českých Budějovicích tak nepatřila jen špičkovému volejbalu. Na palubovku mistrů si přijeli zahrát ti nejmenší volejbalisté (ve věku 6 až 10 let), kteří zatím o profesionální sportovní kariéře jenom sní.  Ale velkou radost neměli jen ti nejmenší, ale i hlavní organizátoři. 

"Díky skvělému organizačnímu týmu proběhl turnaj bez sebemenšího zaváhání a poděkování patří všem, kteří s organizací tak velkého turnaje pomáhali. Také bych chtěl poděkovat firmě Dassar za míče i trička Mikasa. V blízké době plánujeme další velké krajské turnaje pro nejmenší volejbalisty," dodává předseda Jihočeského volejbalového svazu Jiří Popelka, který má z velkého zájmu dětí a počtu přihlášených družstev obrovskou radost. 

"Máme před sebou velký cíl a tím je rozšíření členské základny. Tady je vidět, že se nám to daří a děti se volejbalem baví, proto chceme v těchto turnajích pokračovat," dodává s radostí Jiří Popelka.


Fotogalerii a video z této velké volejbalové akce najdete na Facebooku VK Jihostroj České Budějovice.

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Č. Budějovice 57
2. Liberec 56
3. Kladno 55
4. Karlovarsko 53
5. Brno 40
6. Příbram 32
7. Ostrava 28
8. Ústí nad Labem 24
9. Praha 19
10. Zlín 19
11. Benátky nad Jiz. 8
12. Odolena Voda 5
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.