Dětský koutek

Dětský koutek šlape na celé obrátky

Volejbalovému klubu VK Jihostroj se na začátku roku 2013 podařilo vyjednat veškerá povolení ke zřízení dětského koutku. Jeho provoz byl zahájen 20.března 2013.

Dětský koutek se nachází v části atletického koridoru a k jeho zřízení významně přispěla společnost L.A.V. ‑ polycarbon s.r.o., která vymyslela a vyrobila sofistikované řešení ohraničení prostoru vymezeného pro dětský koutek.

Dětský koutek funguje výlučně při zápasech A mužstva. „Zřízení dětského koutku byl jeden z cílů, které jsme si na začátku sezony dali. Volejbal je přátelským sportem, na který vyráží celé rodiny. A děti se nám tu začaly určitým způsobem množit,“ říká s úsměvem Vojtěch Zach, šéftrenér mládeže.

Ačkoliv má dětský koutek za sebou jen pár týdnů své existence, našel si spoustu příznivců. Především z řad rodin s dětmi, které tím pádem nemusejí řešit nerudovskou otázku „Kam s ním?“

A protože klub chce nadále zlepšovat podmínky v dětském koutku, spojil své síly s českobudějovickým Hopsáriem. To pomůže klubu především s personálním zajištěním. O řízenou zábavu v dětském koutku se totiž budou starat zkušené animátorky.

„Za tuto pomoc jsme velmi rádi. Zpočátku půjde především o zapojení animátorek, následně budeme vymýšlet soutěže pro děti a z Hopsária se pokusíme převézt nějaké atrakce,“ uvedl Libor Matoušek z marketingového oddělení klubu.

Klub nadále hledá partnery, kteří by se chtěli do projektu dětského koutku zapojit.


Foto z Dětského Koutku

Zobrazit:
 

Dětský koutek

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
více fotografií

Partneři Dětského koutku

partner

partner

partner

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Kladno
2. České Budějovice
3. Liberec
4. Karlovarsko
5. Brno
6. Ostrava
7. Příbram
8. Ústí nad Labem
9. Zlín
10. Praha
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda

Zápasy

21.kolo VK České Budějovice Kladno volejbal.cz so 3.3. - 17:00


22.kolo VK ČEZ Karlovarsko VK České Budějovice so 10.3. - 18:00


Další zápasy

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.