UNIQA Extraliga mužů 2016/17


kolodatumdomácíhosté  
1. so 15.10.2016  Praha  České Budějovice 1:3 20, -16, -15, -16
2. po 24.10.2016  České Budějovice  Euro Sitex Příbram 3:0 16, 21, 20
3. so 29.10.2016  Kladno  České Budějovice 3:0 22, 16, 19
4. čt 3.11.2016  České Budějovice  Ústí nad Labem 3:0 23, 16, 15
5. so 5.11.2016  Liberec  České Budějovice 3:1 -22, 17, 18, 20
6. pá 11.11.2016  České Budějovice  Benátky n. J. 3:0 25, 16, 23
7. so 19.11.2016  Odolena Voda  České Budějovice 2:3 -25, 24, -12, 21, -10
11. čt 24.11.2016  Ostrava  České Budějovice 3:1 -23, 19, 22, 18
8. so 26.11.2016  České Budějovice  Brno 3:2 18, 20, -24, -22, -12
9. so 3.12.2016  Karlovarsko  České Budějovice 3:0 23, 19, 16
10. po 12.12.2016  České Budějovice  Fatra Zlín 3:0 10, 19, 16
12. so 17.12.2016  České Budějovice  Praha 3:0 25:17, 27:25, 25:15
13. so 7.1.2017  Euro Sitex Příbram  České Budějovice 3:2 -22, -22, 22, 13, 13
14. so 14.1.2017  České Budějovice  Kladno 1:3 -23, -22, 16, -25
15. so 21.1.2017  Ústí nad Labem  České Budějovice 1:3 -19, -16, 20, -17
16. so 28.1.2017  České Budějovice  Liberec 3:1 15, -19, 17, 22
17. so 4.2.2017  Benátky n. J.  České Budějovice 2:3 20, 30, -23, -23, -13
18. čt 9.2.2017  České Budějovice  Odolena Voda 3:0 14, 20, 20
19. so 11.2.2017  Brno  České Budějovice 3:1 15, 21, -21, 22
20. so 18.2.2017  České Budějovice  Karlovarsko 3:2 20, 22, -21, -16, 16
21. st 8.3.2017  Fatra Zlín  České Budějovice 0:3 -22, -20, -15
22. so 11.3.2017  České Budějovice  Ostrava 3:0 19, 17, 17
1. čtvrtfinále st 15.3.2017  České Budějovice  Euro Sitex Příbram 3:1 -16, 23, 22, 23
2. čtvrtfinále čt 16.3.2017  České Budějovice  Euro Sitex Příbram 0:3 -16, -21, -20
3. čtvrtfinále ne 19.3.2017  Euro Sitex Příbram  České Budějovice 0:3 -18, -20, -23
4. čtvrtfinále po 20.3.2017  Euro Sitex Příbram  České Budějovice 2:3 -27, -17, 27, 20, -15
5. čtvrtfinále st 22.3.2017  České Budějovice  Euro Sitex Příbram 2:3 20, -18, 15, -23, -8
6. čtvrtfinále pá 24.3.2017  Euro Sitex Příbram  České Budějovice 3:0 22, 13, 17
7. čtvrtfinále ne 26.3.2017  České Budějovice  Euro Sitex Příbram 3:1 18, 18, -18, 27
1. semifinále čt 30.3.2017  Karlovarsko  České Budějovice 3:0 22, 19, 27
2. semifinále pá 31.3.2017  Karlovarsko  České Budějovice 1:3 26, -18, -19, -22
3. semifinále ne 2.4.2017  České Budějovice  Karlovarsko 3:0 19, 23, 22
4. semifinále po 3.4.2017  České Budějovice  Karlovarsko 3:1 25, -20, 22, 17
5. semifinále čt 6.4.2017  Karlovarsko  České Budějovice 3:1 -22, 16, 16, 22
6. semifinále ne 9.4.2017  České Budějovice  Karlovarsko 3:0 24, 18, 18
1. finále so 15.4.2017  Kladno  České Budějovice 2:3 -23, -23, 24, 23, -13
2. finále ne 16.4.2017  Kladno  České Budějovice 3:2 20, -20, 20, -16, 13
3. finále st 19.4.2017  České Budějovice  Kladno 3:1 17, 26, -21, 24
4. finále čt 20.4.2017  České Budějovice  Kladno 3:0 22, 19, 15
5. finále ne 23.4.2017  Kladno  České Budějovice 3:2 -17, 20, -16, 21, 18
6. finále st 26.4.2017  České Budějovice  Kladno 3:1 34, -23, 18, 20
 


Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa »


Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2016/17

1. VK České Budějovice
2. Kladno volejbal cz
3. VK Dukla Liberec
4. ČEZ Karlovarsko
5. Volejbal Brno
6. VK Euro Sitex Příbram
7. VK Ostrava, s. r. o.
8. AERO Odolena Voda
9. VSC Fatra Zlín
10. VK Benátky nad Jizerou
11. Volley Team ČZU Praha
12. SK Volejbal Ústí nad Labem
  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & TRIMA CB s.r.o. | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.