-22,23,22,-18,15
MFF PrahaMFF Praha

Po 16.kole :

VK EGE ČB   -  MFF Praha     3 : 2  (-22, 23, 22, -18, 15)

Zajímavý a bojovný zápas zahájila sedma Kupilík, Pochop, Kozák, Polák, Šulista, Koranda, libero Suchan, do stavu 16:16 prohrávala, vedla do 20:20, ale v závěru chybovala. Střídal Kozák Poláka (14:15).

Ve druhém setu vedli hosté do 8:10, při servisu Kupilíka EGE stav obrátilo (13:10), dobře hrálo do 22:17, hosté po chybách domácích srovnali na 22:22, EGE proměnilo první setbol. Střídal Janda Šulistu (22:21).

Ve třetím setu do stavu 15:11 dominovalo EGE, opět po chybách hosté srovnali, EGE zabojovalo (17:15) a tento minináskok udrželo.

Čtvrtý set se domácí hledali (1:6, 4:11, 10:16), zabojovali (17:20), ale hosté závěr zvládli bez chyb. Střídal Novák Kupilíka (2:7) a Šotola Pochipa (4:11).

Pátý set byl dramatický a velmi bojovný, (3:1,3:4. 10:8, 10:13), EGE srovnalo, odvrátilo dva mečboly a zaslouženě vyhrálo.

Hráči EGE zaslouží pochvalu za bojovnost a kolektivní výkon, u MFF byl tahounem L.Kouba.