EGE si připisuje další prohru proti Nymburku

EGE si připisuje další prohru proti Nymburku23.10.2016 | Bohuslav Cháb | Foto: Vojtěch Dušek
Sedma EGE Červinka,Šotola,Emmer, Humler, Kozák,Sova,libero Suchan začala výborně (0:3,2:7), bodový rozdíl držela do 16:22, přišly však chyby (23:23), závěr setu uhrála. Střídali Lopata Červinku a Novák Šotolu (16:22 a 20:22).

7.kolo, pátek 21.10.2016, 19:45
Nymburk Nymburk
3:1
-23, 21, 21, 21
VK EGEVK EGE

Ve druhém setu vedlo EGE do stavu 10:11, domácí stav otočili (14:11) a vedli až do konce setu. Střídal Lopata Červinku a Novák Šotolu (17:13).

Třetí set se vrátil Červinka a Humlera vystřídal Lopata, lépe začali  domácí (9:5), při servisu Šotoly EGE kontrovalo (9:11), za stavu 15:18 přišly opět chyby (22:19) a domácí set v poklidu uhráli.

Čtvrtý set vedlo EGE 1:4, domácí po sérii výborných výměn vedli 9:7, zvýšili na 14:9 a tento náskok jim stačil k vítězství. Střídal Humler Lopatu (20:14).

Mladíci EGE i celé družstvo hráli dobře, v kritických momentech vlivem nezkušenosti dělali chyby, které rozhodovaly.

Zvláštní kapitolou byli rozhodčí M. Hladišová a D .Činátl, kteří před 150 bouřlivými diváky zápas absolutně nezvládli k nevoli obou soupeřů.