O první letošní prohru EGE se postaral Turnov

O první letošní prohru EGE se postaral Turnov8.10.2016 | Bohuslav Cháb | Foto: Vojtěch Dušek
Sedma hostů Ulč, Lopata, Kraffer, Emmer, Kozák, Sova, libero Roháček začala dobře, od stavu 7:8 začala občas vyrábět chyby a domácí toho využili.

3.kolo, pátek 30.9.2016, 19:30
Turnov Turnov
3:1
18,21,-22,23
VK EGEVK EGE

Ve druhém setu byli lepší domácí, EGE náskok stáhlo (18:18), ale domácí utekli na 22:18 a set uhráli.

Ve třetím setu EGE zpřesnilo hru, zlepšilo útok a přinutilo domácí k chybám.

Čtvrtý set byl zajímavý s dramatickou koncovkou, domácí drželi malý náskok, který v koncovce navýšili (24:20), EGE po boji stáhlo na 24:23, ale poslední smeč EGE skončila v autu.

V každém setu střídal Koranda.

Domácí byli lepší na příjmu podání a v útoku, přesto EGE s nimi drželo krok po většinu zápasu, nejlepším hráčem na hřišti byl Vencovský, sekundoval mu na nahrávce Fučík.

Pískali s přehledem F. Tomášek a F Kmoníček před 250 bouřlivými diváky.