Šestou prohru v řadě si přiváží EGE z Choceně

Šestou prohru v řadě si přiváží EGE z Choceně23.10.2016 | Bohuslav Cháb | Foto: Vojtěch Dušek
První set do stavu 20:22 vedlo EGE, dvě série bodů domácích znamenaly smolnou prohru.

8.kolo, sobota 22.10.2016, 18:00
Choceň Choceň
3:1
23, 22, -15, 24
VK EGEVK EGE

Druhý set byl kopií setu prvního:EGE vedlo do stavu16:17, opět dvě série bodů domácích znamenaly prohru.

Do třetího setu nastoupil Koranda a Lopata přešel na post univerzála, EGE od stavu 5:5 nedalo domácím šanci.

Ve čtvrtém setu byli domácí stále o tři body lepší, EGE srovnalo až na 24:24, ale zkažený servis ukončil naděje.

EGE bez kadetů s osmi hráči podalo velmi bojovný výkon a nemělo daleko k celkovému vítězství. U domácích byl nechytatelný Indra, výborně nahrával  Slavík.

Před 100 bouřlivými diváky pískali  J.Sochor a R.Máša.