Těžký zápas předvedlo EGE s Prahou

Těžký zápas předvedlo EGE s Prahou27.11.2016 | Bohuslav Cháb | Foto: Jan Luxík
Do stavu 17:10 byla sedma Ulč, Lopata, Emmer, Koranda, Kozák, Sova, libero Suchan lepší, hosté po chybách EGE srovnali (18:18), až do konce setu vedlo EGE vždy o bod, proměnilo čtvrtý setbol.

17.kolo, sobota 26.11.2016, 11:00
VK EGE VK EGE
3:2
26,19,-25,-18,10
ČZU Praha CČZU Praha C

Ve druhém setu lépe začali hosté, vedli do stavu 13:15, při servisu Sovy EGE stav otočilo (18:15) a vedení ještě navýšilo. Střídal Pochop.

Ve třetím dramatickém setu se střídala družstva ve vedení s minináskokem, hosté bodovali (z 22:20 na 22:24) a proměnili po chybách EGE na příjmu třetí setbol.

Ve třetím setu hráči EGE zaspali začátek (2:6,8:17) a hosté bez problému vyhráli. Střídali Novák Ulče Pochop Lopatu (2:6 a 15:22).

V pátém setu za stavu 4:5 EGE zabojovalo (8:5), hosté ještě snížili (9:8), ale domácí problém nepřipustili (12:8) a důležitý set uhráli.

Zápas měl průměrnou úroveň, proti pátku hráči EGE bojovali, slabinou stále je projev na hřišti a povzbuzování, kde zaostávají takřka za všemi družstvy.