Zajímavý zápas o třetí místo předvedlo EGE proti Starému Městu

Zajímavý zápas o třetí místo předvedlo EGE proti Starému Městu23.1.2017 | Bohuslav Cháb | Foto Jan Luxík
Zajímavý zápas o třetí místo zahájila sedma Ulč, Pochop, Kozák, Sova, Emmer, Koranda, od stavu 10:10 vedli domácí, EGE srovnalo na 22:22 a v koncovce bylo lepší.

22.kolo, pátek 20.1.2017, 19:00
Staré Město Staré Město
2:3
-22,21,-14,19,-9
VK EGEVK EGE

Ve druhém setu vedlo EGE 11:13, chyby na příjmu znamenaly obrat (15:13) a tento náskok domácí udrželi

Třetí set nastoupil Lopata místo Korandy, EGE vedlo 0:4, náskok drželo do stavu 12:16, při servisu Lopaty zvýšilo na 12:23 a koncovku dohrálo.

Ve čtvrtém setu vedlo EGE 0:5, náskok brzy ztratilo (14:12) a domácí v klidu set dohráli.  Střídal Novák Sovu (19:15, 22:19) a Koranda Lopatu (17:13).

V pátém setu se vrátil Lopata, EGE vedlo 0:3, domácí srovnali (6:6), ale závěr vyšel výborně EGE. Střídal Kubát Emmera ((7:11, 8:13).

Výborný zápas dobře připravených soupeřů se škodolibými diváky, všichni hráči EGE podali výborný a bojovný výkon, domácím  nepomohlo ani  šest pendlů ze Zlína.