Rozpis tréninků

Přípravka (1 až 5 třída)

Trenéři - Schwachová Nikola (774 879 786).
Tréninky: 

Pondělí - od 16:00 - 18:00  ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Středa od 16:00 do 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Žáci D (4 až 7 třída)

Trenéři - Fábera Tomáš (777593783), Nikola Schwachová (774 87 97 86)

Tréninky:

úterý - od 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala. 

čtvrtek - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.

Žáci C (6 až 7 třída)

Trenéři - Homan Jaroslav (730 84 85 19)

Tréninky úterý, středa, čtvrtek:

Úterý - od 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala.

Středa - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Čtvrtek - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Žáci B (7 a 9 třída)

Trenéři - Koranda Pavel (720 188 187), Zieglerová Petra (602 519 009).
Tréninky:

Pondělí - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Středa - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Čtvrtek - 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.


Žáci A (8 a 9 třída)

Trenéři - Ivana Mifková (731 60 76 45)

Tréninky:

Pondělí - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Středa - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.

Čtvrtek - 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.

Kadeti a Junioři

Trenéři - Zach Vojtěch (605 273 044), Pekař Zdeněk (776 097 230)
Pondělí 18:00 až 20:00 (Sportovní hala)
Úterý 18:00 až 20:00 (Sportovní hala)
Středa 16:30 až 18:30 (Sportovní hala)
Čtvrtek 18:00 až 20:00 (Sportovní hala)

Zveme všechny kluky, kteří by chtěli začít s volejbalem na jakýkoliv trénink mládeže. Informace můžete také najít na stránkách klubu www.volejbalcb.cz v sekci mládež a nebo se můžete informovat u hlavních trenérů mládeže Vojtěcha Zacha (tel - 605 273 044) a Tomáš Skolky (tel - 775 653 245).

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. České Budějovice
2. Liberec
3. Kladno
4. Brno
5. Karlovarsko
6. Ostrava
7. Příbram
8. Praha
9. Zlín
10. Benátky n. J.
11. Odolena Voda
12. Ústí nad L.

Zápasy

7.kolo VK České Budějovice AERO Odolena Voda st 25.10. - 19:00


5.kolo VSC Fatra Zlín VK České Budějovice so 28.10. - 17:00


Další zápasy 🞂🞂

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa 🞂🞂


  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & TRIMA CB s.r.o. | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.