Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.2.Havířov vs. Jihostroj 1:3Jihostroj veze z Havířova tři body za vítězství 3:1. Report z utkání připravujeme.
18.2.Jihostroj dnes ve Final FourJihostroj dnes od 19.00 nastoupí v semifinále Final Four Českého poháru proti Liberci (TVCOM). Pokud postoupí do finále, bude hrát zítra od 16 hod.(ČT) proti vítězi druhého dnešního semifinále Ostrava - Příbram. Odkaz na zápas.

18.2.Jihostroj Český pohár nezískáJihostroj padl po pětisetové bitvě v semifinále Českého poháru proti Liberci. Report z utkání připravujeme.
17.2.Jihostroj porazil Liberec 3:1.V dramatických čtyřech setech, kdy nechyběly dlouhé výměny ani tvrdá esa, zvítězili domácí hráči nad Duklou Liberec v poměru 3:1.
17.2.Peter Pláteník ve fanshopuPodívejte se na fotky z fanshopu!Peter Pláteník a fanoušci. FOTOGALERIE ZDE.
9.2.Vítězství nad ČZU je domaJihostroj zvítězil nad ČZU Praha 3:1 a dál se tak drží v závěsu za Libercem, který nezaváhal v Ústí nad Labem.
8.2.Pohár se ZlínemJihostroj včera ve Zlíne postoupil do Final four poháru Českého volejbalového svazu. K postupu mu stačila i prohra 3:2 s místní Fatrou. Více v sekci "Napsali o nás".
3.2.CB - Zlín 3:0Jihostroj získal tři body v utkání se Zlínem. První Liberec zaváhal v Havířově, kde vyhrál pouze 3:2 a rozdíl mezi Jihostrojem a Libercem je tak pouhé čtyři body.
 

Další zápas

29.09.2018 18:00
 
Kladno - České Budějovice

Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.