Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Robert Hupka končíDvě sezony vydržel v českobudějovickém klubu slovenský volejbalista Robert Hupka, který do Jihostroje přišel na pozici libera, ač mu úplně vlastní nebyla. Několikanásobný německý šampion a vítěz Ligy mistrů si během svého působení na jihu Čech připsal jeden titul mistra extraligy. Letos už tak úspěšný nebyl a na krku se mu houpala pouze stříbrná medaile. Robo, děkujeme! Klub nyní jedná s Martinem Kryštofem o tom, že by Roberta Hupku nahradil na pozici libera. Jakmile budou bližší informace, vydá VK Jihostroj České Budějovice oficiální stanovisko.
28.4.Petr Zapletal končíSkončila mu smlouva, nedostával se tolik do hry a rodinu má v Olomouci. To jsou hlavní faktory proč Petr Zapletal odchází. Jeho kroky vedou do Ostravy. Přejeme mu hodně štěstí a děkujeme za jeho služby v jihostrojáckém dresu!
11.4.Všechno nejlepší přejemMartin Pleva dnes slaví své 21. narozeniny! Přejeme mu hodně štěstí, pevné zdraví, přesné útoky a věříme, že si společně se spoluhráči nadělí za pár dní dárek v podobě mistrovského titulu!
7.4.Přímý přenos s Karlovarskem!Jihostroj se pokusí přemoci Karlovarsko i ve čtvrtém semifinálovém utkání Českého poháru. Sledujte živě na TVCOM.cz
3.4.Velikonoční výjez do VarůJihostrojfans pořádají velikonoční výjezd do Karlových Varů. Autobus již mají objednaný a teď už ho stačí jen zaplnit. Chcete podpořit kluky přímo ve Varech a dát si oplatku? Tak se k výjezdu hlaste na e-mailu: beranek.david@seznam.cz, nebo dnes v kotli! Událost ZDE!
 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.