Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Kadeti ve finále MEMarek Šotola, Josef Polák a Filip Humler už teď dosáhli fantastického úspěchu. Ve včerejším semifinálovém střetnutí s Ruskem zvládli napínavou pětisetovou bitvu a dnes od 18:30 si to s Itálií rozdají o zlaté medaile! Šotola, který se zaskvěl i v nedávno skončeném play-off UNIQA volejbalové extraligy, pomohl k postup do finále 25 body!
30.4.Šotola, Humler a Polák mistryMarek Šotola nebo Filip Humler nejsou ošizeni o mistrovské oslavy. Za pár minut se jim bude společně s Josefem Polákem houpat na krku zlatá medaile z mistrovství Evropy, které vyhráli po pětisetové bitvě s Itálií. Zápas nemohl ukončit nikdo jiný než českobudějovický univerzál Marek Šotola, který byl s 24 body nejlepším hráčem duelu.
19.4.Tréninky mládežeOmlouváme se žákům, kterým odpadají tréninky v tomto měsíci, je to způsobeno obsazením velké sportovní haly z důvodů finálových bojů Jihostroje. Děkujeme za pochopení
 

Další zápas

29.09.2018 18:00
 
Kladno - České Budějovice

Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.