Jihostroj poletí do Izraele! V Poháru CEV se střetne s MATE-ASHER AKKO

30.11.2017Blanka Popelková

Volejbalisté Jihostroje se připravují na sobotní výjezd do Kladna, kde v rámci 10. kola naší nejvyšší soutěže odehrají extraligový duel, jenž bude reprízou loňského finále. Poté už se budou Jihočeši připravovat na odlet do Izraele, kde ve čtvrtek rozehrají evropský pohár CEV s týmem MATE-ASHER AKKO.

Jihostroj poletí do Izraele! V Poháru CEV se střetne s MATE-ASHER AKKO

Pohár CEV: 

7.   12.   17:00       Hapoel MATE-ASHER AKKO (Izrael) - Jihostroj Č. Budějovice

20. 12.   18:00       Jihostroj Č. Budějovice - Hapoel MATE-ASHER AKKO (Izrael)


Izraelský tým MATE-ASHER AKKO porazil v posledním dvojkole mužstvo OK Mladost BRCKO z Bosny a Hercegoviny dvakrát 3:0 a postoupil do další fáze poháru CEV, kde příští týden bude hostit na domácí palubovce českobudějovický Jihostroj. 

Svěřenci trenéra Reného Dvořáka odletí do Izraele ve středu. Zápas se bude hrát ve čtvrtek 7. prosince od 17 hod. v hale Ein Sara Sport Hall NAHARIYA.  Odvetný zápas v Českých Budějovicích je na programu 20. prosince. Začátek utkání bude ve Sportovní hale v 18 hodin. 

Pohár CEV hrají tři české extraligové týmy! A tak ve stejný den ( 7. prosince)  nastoupí v Poháru CEV také liberecká Dukla, která doma pohostí od 18 hodin bulharský tým Neftohimic 2010 BURGAS a Kladno, které také hraje Pohár CEV doma, a to s rumunským týmem C.S. Arcada GALATI (18:00 Kladenská sportovní hala KLADNO)  


Soupiska týmu Hapoel MATE-ASHER AKKO:

0   DEBONI  Livio

1.   OSOKIN  Alexander

2.   ZYNDORF  Oren

3.   NEVIADOMSKYI  Stanislav

4.   GALILI  Daniel

4.   ADORNELAS DA SILVA  Renato

5.   FOYERKevin  Maximilian

7.   ARIEL  Noam

8.   JACOBSEN  Axel

11.  LOUK  Lior

12.  MAL  Yehonatan

14.  SHTIFT  Enosh

18.  SOKOLOV  Genadi


 

Další zápas

29.09.2018 18:00
 
Kladno - České Budějovice

Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.