Anketa Sportovec Jihočeského kraje: Nejlepším týmem je Jihostroj

14.12.2017Blanka Popelková

Vyhlášení ankety Sportovec Jihočeského kraje probíhalo včera v DK Metropol v Českých Budějoviccích. Galavečeru se zúčastnil Martin Kryštof s manželkou Zuzanou, talentovaný univerzál Marek Šotola a masér Jihostroje Filip Hoch. Do síně slávy vstoupil Milan Čuda. Foto: Jan Škrle

Anketa Sportovec Jihočeského kraje: Nejlepším týmem je Jihostroj

Vítězem ankety Nejúspěšnější sportovec Jihočeského kraje za rok 2017 je letecký akrobat Martin Šonka. Anketu Sportovec Jihočeského kraje pořádá Deník, ČUS a Jihočeský kraj. Martin Šonka dostal od porotců nejvíc bodů ze všech. Co se mu nepovedlo v seriálu Red Bull Air Race, dokázal v anketě Nejúspěšnější sportovec roku.

Výsledky byly vyhlášeny v DK Metropol v Českých Budějovicích. Nejlepším jihočeským týmem za uplynulou sezónu je Jihostroj České Budějovice

"Máme z ocenění velikou radost, těší nás, že výkony našeho týmu jsou vnímány pozitivně," uvedl manažer českého mistrovského volejbalového klubu Stanislav Pochop.

Do Síně slávy vstoupil stříbrný olympionik z olympijských her v Tokiu 1964 Milan Čuda.

Na podiu byli vyhlášeni také tři talentovaní sportovci, mezi kterými vyčníval mladý volejbalista Marek Šotola, jenž v květnu vybojoval zlatou medaili na mistrovství Evropy kadetů a byl hlavním tahounem českého reprezentačního výběru mladíků trenéra Jiřího Zacha. Trojice jihočeských talentů: Kratochvíl, Šotola a Skořepa si odnesla individuální ocenění.

 Cenu, kterou si zasloužili vynikajícími výkony mezi hendikepovanými, obdrželi Dvořák, Petráček a Bína.Autor: Kamil Jáša


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.