Volejbalový ples roztančí první víkend v březnu českobudějovickou Besedu

22.01.2018Blanka Popelková Foto: Jan Luxík

Po roce je tu opět pozvánka na již tradiční a mezi hráči velmi oblíbený Volejbalový ples, který se bude konat 3. března 2018 od 19:50 v sále BESEDA v Českých Budějovicích.

Volejbalový ples roztančí první víkend v březnu českobudějovickou Besedu

V plné pohotovostní přípravě je veškerá organizace (Filip Hoch) pro letošní Volejbalový ples, který vypukne první březnovou sobotu od 20 hodin v českobudějovickém sále BESEDA, jenž hostí tuto volejbalovou parádu již několikátým rokem. 

O nezapomenutelnou zábavu se postará hudební skupina CB City Band a skvělí moderátoři David Kovařík a Milan Džuba. Pozvání přijala i hudební hvězda Adéla Jonášová

Nejvíce se však můžeme těšit na všemi očekávané vystoupení hráčů Jihostroje, kteří rok od roku zvedají laťku humoru svým vlastním představením, jenž zpestří večerní zábavu a je již nedílnou součástí tradičního a velmi oblíbeného volejbalového plesu, na který se sjíždí hráči a hráčky volejbalu z celé České republiky.

Informace a předprodej u Filipa Hocha na telefonu 777 295 757 nebo na emailu fhoch@seznam.cz. 

Nebo také v místě konání: Bowling BESEDA 603 117 118 (15-21 hodin)


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.