Hráči přivítali na dopoledním tréninku milou návštěvu z Bazalky

07.02.2018Blanka Popelková

Českobudějovickým volejbalistům se dnes na dopoledním tréninku rozrostl kádr. Hráči Jihostroje přivítali milou návštěvu z Centra Bazalka, se kterým jihočeský volejbalový klub spolupracuje.

Hráči přivítali na dopoledním tréninku milou návštěvu z Bazalky

„Pomáhat těm, kteří v životě neměli takové štěstí jako my, považuji za samozřejmost a společenskou povinnost. Jsem moc rád, že si to dneska na tréninku všichni užili a těším se na pokračující spolupráci s Bazalkou,“ říká o dnešní dopolední návštěvě manažer VK České Budějovice Robert Mifka.

Centrum BAZALKA je nestátní nezisková organizace, která funguje díky vícezdrojovému financování, tzn. státní dotace, úhrady od klientů a podpora individuálních a firemních dárců. Jejich služby aktuálně využívá bezmála 40 klientů z celého Jihočeského kraje ve věku od 1 – do 26 let s těžkým kombinovaným postižením (mentální, smyslové a tělesné) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením.

Více informací o této neziskové organizaci najdete na www.centrumbazalka.cz

Středeční dopolední trénink si volejbaloví fanoušci z Bazalky užili a závěrem se s celým týmem i vyfotili.


 

Další zápas

29.09.2018 18:00
 
Kladno - České Budějovice

Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.