Fanoušci vyrazili podpořit Jihostroj na Český pohár do Svitav

25.02.2018Blanka Popelková Foto: Dan Kubát

Dnešní semifinálovou bitvu Českého poháru, kterou od 18 hodin rozehraje Jihostroj s Karlovarskem, vyrazili podpořit i skalní fanoušci "jihostrojáckého fanklubu."

Fanoušci vyrazili podpořit Jihostroj na Český pohár do Svitav

Závěrečný turnaj nejlepší čtyřky Českého poháru volejbalistů hostí v neděli a pondělí Svitavy. Některé týmy vyrazily na místo závěrečného Final Four již dříve.  

Program nedělního semifinále Českého poháru ve Svitavách:

25. 2. 2018     15:00     DUKLA LIBEREC - VOLEJBAL KLADNO

25. 2. 2018      18:00    JIHOSTROJ Č. BUDĚJOVICE - ČEZ KARLOVARSKO


Závěrečné finále se odehraje kvůli příménu přenosu České televize až v pondělí od 19:15 hodin na programu ČT sport.

Extraligový tým Jihostroje se vydal do Svitav o den dříve a svěřenci Reného Dvořáka se aklimatizovali v tamní hale Na Střelnici již v sobotu. Také dnes dopoledne měli hráči Jihostroje ve Svitavách trénink. 

Z Českých Budějovic vyráží na závěrečné dění Českého poháru do Svitav věrný fanklub dnes odpoledne. A čeká je dlouhé cestování. Fanoučci počítají s přesunem z Českých Budějovic do Svitav s tříhodinovou cestou. 

"Dnes vyrazí naše kluky do Svitav podporovat jedna skupina a na zítřejší zápas počítáme s ještě větší skupinou, která by dle plánů dorazila až zítra," popisuje plány přesunu fanoušků Jihostroje na Final Four do Svitav šéf fanklubu Jan Čipera

Oba nedělní semifinálové zápasy Českého poháru můžete sledovat přímo na internetové televizi tvcom.cz. Samotné finále poběží přímým přenosem od 19:15 na ČT sport. 

Po Final Four Českého poháru ve Svitavách se hráči Jihostroje představí na domácí palubovce Sportovní haly v posledním domácím zápase základní části UNIQA extraligy 2017/18 (sobota 3. března) proti Kladnu. Zápas o první místo extraligové tabulky začne výjimečně, kvůli Volejbalovému plesu v českobudějovické Besedě, již od 17 hodin
Autor: Blanka Popelková
Foto: Dan Kubát

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.