V sobotu přivítáme Kladno! Volejbalový večer zakončí ples v Besedě

01.03.2018Blanka Popelková Foto: Jan Luxík

V sobotu bude zahájem začátek extraligového duelu s Kladnem výjimečně od 17 hodin. Po utkání se všichni přemístí na Volejbalový ples, který roztančí českobudějovickou Besedu. Foto: Jan Luxík

V sobotu přivítáme Kladno! Volejbalový večer zakončí ples v Besedě

Extraligové Kladno se dělí o první příčku tabulky s českobudějovickým Jihostrojem. Oba týmy mají za 20. extraligových kol 52 bodů a o tom, kdo se suverénně postaví do čela tabulky před play off, bude možná už v sobotu rozhodnuto. Ale protože Jihočechy čekají ještě dva důležité zápasy, s Kladnem a poté ještě s Karlovarskem, je hodnocení předčasné.

Kladno táhne na útoku polský univerzál Marcel Gromadowski a hned za ním, dle tabulky pro nejvíce bodující hráče, mu kryje záda smečař Tomáš Hýský. Ve statistice si také vede výborně blokař a kapitán kladenského týmu Adam Zajíček. Jedno je však jisté, že hledat favorita sobotní volejbalové bitvy ve Sportovní hale v Českých Budějovicích předem nelze. 

Finalisté loňského ročníku UNIQA extraligy zahájí zápas už v 17 hodin! Čas je posunut kvůli volejbalovému plesu. 

VOLEJBALOVÝ PLES

A po roce je tu opět pozvánka na již tradiční a mezi hráči velmi oblíbený Volejbalový ples, který se bude konat 3. března 2018 od 19:50 v sále BESEDA v Českých Budějovicích. V plné pohotovostní přípravě je veškerá organizace (Filip Hoch).

O nezapomenutelnou zábavu se postará hudební skupina CB City Band a skvělí moderátoři David Kovařík a Milan Džuba. Pozvání přijala i hudební hvězda Adéla Jonášová. Nejvíce se však můžeme těšit na všemi očekávané vystoupení hráčů Jihostroje, kteří rok od roku zvedají laťku humoru svým vlastním představením, jenž zpestří večerní zábavu a je již nedílnou součástí tradičního a velmi oblíbeného volejbalového plesu, na který se sjíždí hráči a hráčky volejbalu z celé České republiky.

Informace a předprodej u Filipa Hocha na telefonu 777 295 757 nebo na emailu fhoch@seznam.cz. 

Nebo také v místě konání: Bowling BESEDA 603 117 118 (15-21 hodin)


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.