Plácni si s Berym! Maskot Jihostroje navštívil děti na ZŠ Máj

26.03.2018Blanka Popelková

V pátek ráno navštívil Základní školu Máj I. náš volejbalový maskot BERY, kterého můžete vídat v hale na palubovce při extraligových zápasech Jihostroje.

Plácni si s Berym! Maskot Jihostroje navštívil děti na ZŠ Máj

Zástupce Volejbalového klubu České Budějovice, šéftrenéra mládeže Vojtu Zacha spolu s ukrajinským blokařem Toduou a maskotem (Filipem Hochem), hned ráno vřele přivítal ředitel školy Mgr. Luboš Staněk

Náš maskot se jmenuje BERY a o velké přestávce pobíhal po chodbách ZŠ Máj stejně vesele jako při domácích zápasech, kde “po plácnutí” rozdával dětem vstupenky na extraligové play off, ve kterém v neděli večer vyzvou volejbalisté Jihostroje v domácím prostředí (od 18 hod.) tým z Ústí nad Labem. 

Usměvavý sympaťák BERY narušil páteční vyučování a zavítal do několika tříd na druhém stupni. Šéftrenér mládeže Vojta Zach volejbalový klub dětem představil, prozradil několik zajímavostí a zároveň žáky pozval i s rodiči na nadcházející sportovní bitvy volejbalového play off. Poté vyzval děti ve třídách, aby se zeptali zahraničního blokaře Toduy na všechno, co je z profesionálního volejbalového prostředí zajímá. A věřte, že padly velmi zajímavé otázky, které jim zpestřily páteční vyučování.

Celou návštěvu Základní školy Máj provázel slogan “Plácni si s Berym.” Kdo si plácnul s BERYM nebo s blokařem Toduou - obdržel dětskou vstupenku na volejbalová utkání Jihostroje. Držitelé lístků získaných v prostorách školy mají vstup zdarma, a také získávají nárok na slevu 40 % ze standardního vstupného pro dospělé, jenž děti na zápas doprovodí (nevztahuje se na zlevněné důchodcovské lístky, které jsou za 60 kč). 

Fotogalerii a video z návštěvy ZŠ Máj najdete na Facebooku VK Jihostroj České Budějovice, klubovém Instagramu i na webu volejbalcb.cz


Fotogalerie

                hidden 

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.