Hráči přivítali na dopoledním tréninku milou návštěvu z Bazalky

07.02.2018Blanka Popelková

Českobudějovickým volejbalistům se dnes na dopoledním tréninku rozrostl kádr. Hráči Jihostroje přivítali milou návštěvu z Centra Bazalka, se kterým jihočeský volejbalový klub spolupracuje.

Hráči přivítali na dopoledním tréninku milou návštěvu z Bazalky

„Pomáhat těm, kteří v životě neměli takové štěstí jako my, považuji za samozřejmost a společenskou povinnost. Jsem moc rád, že si to dneska na tréninku všichni užili a těším se na pokračující spolupráci s Bazalkou,“ říká o dnešní dopolední návštěvě manažer VK České Budějovice Robert Mifka.

Centrum BAZALKA je nestátní nezisková organizace, která funguje díky vícezdrojovému financování, tzn. státní dotace, úhrady od klientů a podpora individuálních a firemních dárců. Jejich služby aktuálně využívá bezmála 40 klientů z celého Jihočeského kraje ve věku od 1 – do 26 let s těžkým kombinovaným postižením (mentální, smyslové a tělesné) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením.

Více informací o této neziskové organizaci najdete na www.centrumbazalka.cz

Středeční dopolední trénink si volejbaloví fanoušci z Bazalky užili a závěrem se s celým týmem i vyfotili.


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.