Školení trenérů III.třídy bude probíhat od pátku do neděle v Č. Budějovicích v učebně KTV, Sportovní hala Jihočeské univerzity Na Sádkách 305/2A a praxe pak ve Sportovní hale, Stromovka 12.
Program:
Pátek : Hala Jihočeské univerzity - učebna KTV, Na Sádkách 305/2A
17:00 – 17:15 Zahájení + informace o školení, organizační záležitosti 17:15 – 20:15 Pravidla a řády (SŘ,PŘ,DŘ) volejbalu - teorie (lektoři – Aubrecht ,Janoušek)
Sobota: Sportovní hala Stromovka 12
9:00 – 9:45 testy z pravidel a řádů volejbalu
10:00 – 12:30 základy volejbalové pohybové gramotnosti, nácvik základních způsobů odbíjení a barevný minivolejbal - praxe (Záhoř)
14:30 – 17:30 individuální činnosti ve volejbalu – teorie + praxe (Vobr)
17:45 - 18:30 historie volejbalu, vznik FIVB
Neděle:
9:00 - 9:45 volejbalová terminologie a systematika - teorie
10:00 - 12:00 individuální činnosti ve volejbalu - teorie a praxe (Vobr)
13:00 - 15:00 stavba a organizace TJ, technologie tréninkového procesu ve volejbalu
15:15 - 16:00 zadání úkolů pro samostudium, zadání seminární práce
Hrazení nákladů : pořadatel hradí náklady na lektory a pronájmy zařízení. Vysílající složka (nebo účastník sám) hradí účastnický poplatek ve výši 800,- Kč.
Stravování: individuální
Ubytování: pro mimokrajské účastníky (Ostrava) na základě požadavku zajištěno na Koleji Pedagog, Branišovská 1800/36a - telefon recepce 702 143 464
Uchazeč si přiveze: cvičební úbor do TV (povinná praxe), poznámkový sešit a psací potřeby
II. ČÁST proběhne v termínu 7.-9. září 2018 v Č.Budějovicích a účastnit se mohou pouze ti, kteří absolvovali I.část.
Mgr. Jan Vobr - předseda TMK JHC KVS
Klub
tabulka UNIQA EXTRALIGY
# | TÝM | Z | BODY |
---|---|---|---|
1. | Lvi Praha | 24 | 65 |
2. | Kladno | 24 | 56 |
3. | Liberec | 24 | 53 |
4. | Jihostroj | 24 | 52 |
5. | Karlovarsko | 24 | 50 |
6. | Příbram | 24 | 35 |
7. | Odolena Voda | 24 | 31 |
8. | Brno | 24 | 27 |
9. | Beskydy | 24 | 25 |
10. | Benátky n. J. | 24 | 21 |
11. | Zlín | 24 | 20 |
12. | Ostrava | 24 | 17 |
13. | Ústí nad Labem | 24 | 16 |