Pozvánka na turnaj českobudějovických klubů TOP 4

06.05.2018Blanka Popelková

V úterý 8. května se ve Sportovní hale v Českých Budějovicích uskuteční florbalový turnaj, kterého se účastní i extraligový tým volejbalistů českobudějovického Jihostroje. Přijďte zafandit jihočeským volejbalistům na netradiční akci, která je věnována budování ducha týmovosti a fair play.

Pozvánka na turnaj českobudějovických klubů TOP 4

Florbalový turnaj českobudějovických klubů FBC Štíři České Budějovice, VK Jihostroj České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice, HC Motor České Budějovice a speciálního hosta - hráčů České florbalové reprezentace - Český florbal.

První část turnaje bude věnována dětem ročníku 2007 (dětský turnaj - 8 týmů), druhá část dospělým (turnaj dospělých - 5 týmů). 

Dospělé týmy budou složeny z hráčů A-týmů a jednoho týmu složeného z hráčů České florbalové reprezentace. 

Jednou z hlavních myšlenek je motivace k pohybové aktivitě prostřednictvím elitních hráčů v bezprostřední blízkosti při sportovní činnosti, prohloubení zájmu mladých sportovců o vrcholové soutěže, budování ducha týmovosti a fair play a pěstování pozitivního vztahu ke sportu.

Turnaj čtyř českobudějovických týmů začne v českobudějovické Sportovní hale v 17:30. 

Všichni jste srdečně zváni. 


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.