Primátor přivítal na radnici volejbalové mistry

23.05.2017Lukáš Dvořák | Foto Jan Luxík

Úspěch pod vysokou sítí ocenil v pondělí českobudějovický primátor Jiří Svoboda, když na radnici přijal nové mistry české volejbalové extraligy. Od hráčů Jihostroje obdržel podepsaný dres s číslem sedmnáct, které nosí Jan Kuliha, a podepsaný volejbalový míč.

Primátor přivítal na radnici volejbalové mistry

Na slavnostním přijetí nechyběli Kristián Červinka, Jan Kuliha, Radek Mach, Tomáš Fila, Jiří Kraffer, Josef Polák a Marek Šotola. Ostatní hráči Českých Budějovic, ať už současní, nebo končící, se připravují s českou volejbalovou reprezentací na nadcházející mezinárodní zápasy. S primátorem se setkal i realizační tým v čele s trenérem Reném Dvořákem a vedení klubu i s prezidentem Janem Divišem.

„Jak známo, hráči vyhráli mistrovský titul ve volejbalové extralize mužů, a právě za toto zlaté ocenění i skvělou reprezentaci našeho města jim chci osobně poděkovat. Věřím, že své výkony zopakují i ve Světové lize, kterou bude v červnu hostit budějovická Budvar aréna,“ řekl primátor. Po slavnostním přípitku pak Svoboda předal volejbalistům pamětní medaile. Ti se na oplátku podepsali do pamětní knihy.

Bylo to příjemné setkání. Primátor nám poděkoval za odvedenou práci, předal nám pamětní medaile, my jsme mu naopak přinesli pár věcných darů a ukázali mistrovský pohár. Navíc vyšlo počasí, a tak jsme se všichni mohli podívat na střechu radnice,“ těšilo manažera klubu Stanislava Pochopa.

Fotogalerie

                hidden 

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.