V sobotu přivítáme Kladno! Volejbalový večer zakončí ples v Besedě

01.03.2018Blanka Popelková Foto: Jan Luxík

V sobotu bude zahájem začátek extraligového duelu s Kladnem výjimečně od 17 hodin. Po utkání se všichni přemístí na Volejbalový ples, který roztančí českobudějovickou Besedu. Foto: Jan Luxík

V sobotu přivítáme Kladno! Volejbalový večer zakončí ples v Besedě

Extraligové Kladno se dělí o první příčku tabulky s českobudějovickým Jihostrojem. Oba týmy mají za 20. extraligových kol 52 bodů a o tom, kdo se suverénně postaví do čela tabulky před play off, bude možná už v sobotu rozhodnuto. Ale protože Jihočechy čekají ještě dva důležité zápasy, s Kladnem a poté ještě s Karlovarskem, je hodnocení předčasné.

Kladno táhne na útoku polský univerzál Marcel Gromadowski a hned za ním, dle tabulky pro nejvíce bodující hráče, mu kryje záda smečař Tomáš Hýský. Ve statistice si také vede výborně blokař a kapitán kladenského týmu Adam Zajíček. Jedno je však jisté, že hledat favorita sobotní volejbalové bitvy ve Sportovní hale v Českých Budějovicích předem nelze. 

Finalisté loňského ročníku UNIQA extraligy zahájí zápas už v 17 hodin! Čas je posunut kvůli volejbalovému plesu. 

VOLEJBALOVÝ PLES

A po roce je tu opět pozvánka na již tradiční a mezi hráči velmi oblíbený Volejbalový ples, který se bude konat 3. března 2018 od 19:50 v sále BESEDA v Českých Budějovicích. V plné pohotovostní přípravě je veškerá organizace (Filip Hoch).

O nezapomenutelnou zábavu se postará hudební skupina CB City Band a skvělí moderátoři David Kovařík a Milan Džuba. Pozvání přijala i hudební hvězda Adéla Jonášová. Nejvíce se však můžeme těšit na všemi očekávané vystoupení hráčů Jihostroje, kteří rok od roku zvedají laťku humoru svým vlastním představením, jenž zpestří večerní zábavu a je již nedílnou součástí tradičního a velmi oblíbeného volejbalového plesu, na který se sjíždí hráči a hráčky volejbalu z celé České republiky.

Informace a předprodej u Filipa Hocha na telefonu 777 295 757 nebo na emailu fhoch@seznam.cz. 

Nebo také v místě konání: Bowling BESEDA 603 117 118 (15-21 hodin)


 

Další zápas

29.09.2018 18:00
 
Kladno - České Budějovice

Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.