07.10.2017 | Blanka Popelková2., sobota 7.10.2017, 18:00
VK České Budějovice VK České Budějovice
3:0
25:16, 25:21, 25:22
Volejbal Brno, a.s.Volejbal Brno, a.s.

VK České Budějovice: Palgut, Křesťan, Halaba, Michálek, Ondrovič, Todua, libero - Kryštof. Střídali: Kraffer
Volejbal Brno, a.s.: Boula, Hrazdira, Handlíř, Oksanovič, Pražák, Mendoza - libero Weber. Střídali: Klapal, Římal

Diváci: 980


Komentář

Přestože se v úvodu první sady hrála vyrovnaná partie, po druhém oddechovém čase už Jihostroj zařadil vyšší rychlost a stav 18:12 donutil brněnského kouče Ondřeje Marka ke střídání. Blokař Klapal  vystřídal Pražáka a vstoupit na palubovku se chystal i Červinka, který vystřídal Ondřeje Boulu za stavu 21:13.  V závěru setu chboval Michal Hrazdila, naopak Halaba předvedl vynikající servis, jenž zakončil set. Nejvíce bodujícím hráčem prvního setu byl Křesťan.

Ve druhém dějství si Jihostroj opět vytvářel náskok ve skóre.  V koncovce se blýskl dvojblok Michálek - Todua, který připsal Jihostrji dvaadvacátý bod. V závěru ještě Brno vystřídalo, za Mendozu přišel Římal. Za stavu 23:19 přišel na servis Kraffer.  Set ukončil blokař Ondrovič rychlým útokem středem sítě. Ve druhém setu nejvíce bodoval Halaba.

Třetí set byl nejvyrovnanější partií celého utkání. V úvodu se lépe dařilo Brnu a Jihostroj srovnal až za stavu 15:15. Poté už Jihostroj zpřesnil hru a dobrým servisem a následnou obranou se ujal v koncovce vedení a set zakončil stavem 25:22. Nejvíce bodujícím hráčem zápasu byl Halaba.


Ohlasy trenérů

René Dvořák (trenér Jihostroj Č. Budějovice) - V prvním setu jsme dostali Brno pod tlak servisem. Ve druhém setu jsme tlačili na soupeře hned od začátku. Zato ve třetím setu jsme malinko povolili a to se nám nevyplatilo a museli jsme dohánět velkou ztrátu. Brno by roztáhlo křídla a hrálo by to , co se od něj očekává, až se dá dokupy.
 


Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.