Nejstarší fanoušek Jihostroje dostal ke 100. narozeninám vlastní dres

08.01.2018Kamil Jáša

Volejbalisté pogratulovali Bohumilu Pufferovi k velkému jubileu. Muž, který se narodil v roce 1918, přispěchal na palubovku jako mladík.

Nejstarší fanoušek Jihostroje dostal ke 100. narozeninám vlastní dres

Ve znamení jubileí byl uplynulý víkend v jihočeském sportu. Volejbalisté gratulovali ke stým narozeninám nejstaršímu fanouškovi a hokejový Motor slavil devadesátku. 

Fanoušek volejbalu Bohumil Puffer chodí na zápasy Jihostroje, i když letos oslavil už sté narozeniny. Od hráčů dostal podepsaný dres se stovkou. „Děkuji, zatím jsem zdráv, je to dobré,“ reagoval na gratulace muž, který odmalička sportoval, hrál fotbal, volejbal i tenis. 

Na palubovku Bohumil Puffer přispěchal pro dres se svým jménem a stovkou jako mladík. Poklonu mu vysekl i masér Jihostroje Filip Hoch. „Obdivuji ho, toho bych se chtěl také dožít, je to unikát,“ řekl. 

Gratuloval i bývalý reprezentant a hráč Jihostroje Jiří Popelka. „Jsem rád, že se tady oceňují lidi, kteří u volejbalu byli dlouhou dobu. Sto let je magické číslo, kterého se většině z nás vůbec nepodaří dosáhnout,“ dodal. 

Radost mohl mít Bohumil Puffer s ostatními fanoušky i z výsledku zápasu. Jihostroj České Budějovice totiž smetl Ostravu 3:0. Vítězství potěšilo také asistenta trenéra Tomáše Skolku. „Celé Vánoce jsme se připravovali fyzicky, družstvo se zvedá a myslím, že všechno směřuje k play-off,“ komentoval. 


Autor: Kamil Jáša

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.