volejbalový klub jihostroj české budějovice

Vstupenky

Na webu CBsystem.cz je možné zakoupit vstupenky na všechna domácí utkání. Odkazy na nákup vstupenek pro jednotlivé zápasy najdete také vždy v zápasové liště na hlavní stránce www.volejbalcb.cz.

Na utkání semifinále a finále extraligového play-off klub doporučuje fanouškům zakoupit v předstihu eVstupenku. Kapacita haly je omezená a zájem je velký.

Hodinu před každým zápasem jsou otevřené u Sportovní haly pokladny, kde jsou vstupenky alespoň v omezeném množství VŽDY ještě k dispozici (platba pouze hotově).

NÁKUP ONLINE VSTUPENEK

Na webu CBsystem.cz vyberte zápas a klikněte na libovolné místo na mapce haly. Vstupenky nejsou vázány na konkrétní sedadlo. Svou sedačku mají dopředu zajištěnou pouze permanentkáři, jejichž sedadla jsou označena cedulkou s nápisem PERMANENTKA. Fanoušci s běžnou vstupenkou mají možnost posadit se kamkoliv mimo tyto vyhrazené sedačky.

Zaplacené vstupenky přijdou na Váš e-mail a najdete je také pod svým přihlášením v sekci MŮJ ÚČET. Vstupenky si můžete vytisknout nebo je možné u vstupu předložit vstupenku v mobilním zařízení. Pro zjednodušení kontroly u vstupu však doporučujeme přijít s vytištěnou vstupenkou.

Ceny vstupenek pro sezonu 2023/24

Kategorie Cena
Základní část / Český pohár 150 Kč
Základní část – Top soupeři / Čtvrtfinále play-off 200 Kč
Semifinále play-off / Série o třetí místo 250 Kč
Finále play-off / Evropské poháry 300 Kč

  • Top soupeři: semifinalisté uplynulé sezony – Lvi Praha, Karlovarsko, Liberec.
  • Držitel průkazu ZTP má nárok na vstupenku zdarma včetně jednoho doprovodu.
  • Děti mladší 10 let mají vstup ZDARMA, u vstupu je třeba prokázat věk dítěte.
  • Senioři, studenti a mládež od 10 let nemají nárok na slevu na jednorázovém vstupném.