volejbalový klub jihostroj české budějovice

Vstupenky

Na webu CBsystem.cz je možné zakoupit vstupenky na všechna domácí utkání základní části. Odkazy na nákup vstupenek pro jednotlivé zápasy najdete také vždy v zápasové liště na hlavní stránce www.volejbalcb.cz.

Upozornění: Vstupenky nejsou vázány na konkrétní sedadlo. Svou sedačku mají dopředu zajištěnou pouze permanentkáři, jejichž sedadla jsou označena cedulkou s nápisem PERMANENTKA. Fanoušci s běžnou vstupenkou mají možnost posadit se kamkoliv mimo tyto vyhrazené sedačky.

Po nákupu vstupenky dorazí na Váš e-mail eVstupenka, kterou je možné vytisknout a předložit u vstupu do haly. Druhou možností je předložit vstupenku v mobilním zařízení. Pro zjednodušení kontroly u vstupu však doporučujeme přijít se vstupenkou vytištěnou na papíře. Při nákupu ZLEVNĚNÉ vstupenky je nutné u vstupu prokázat nárok na slevu (studentský průkaz / senior nad 60 let).

Ceny vstupenek pro sezonu 2022/23

ZÁKLADNÍ ZLEVNĚNÁ RODINNÁ
ZÁKLADNÍ ČÁST, ČESKÝ POHÁR 120 Kč 80 Kč 320 Kč
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF
150 Kč 100 Kč 400 Kč
SEMIFINÁLE PLAY-OFF, SÉRIE O TŘETÍ MÍSTO
200 Kč 150 Kč 550 Kč
FINÁLE PLAY-OFF, POHÁR CEV
250 Kč 200 Kč 700 Kč

  • Zlevněné vstupné platí pro juniory (10–18 let), studenty (18–26 let) a seniory (nad 60 let) . Studenti se musí prokázat platným studentským průkazem.
  • Rodinná vstupenka platí pro dva dospělé a dvě děti do 18 let.
  • Držitel průkazu ZTP má nárok na vstupenku zdarma včetně jednoho doprovodu.
  • Děti mladší 10 let mají vstup ZDARMA, u vstupu je třeba prokázat věk dítěte.