O víkendu se na českobudějovické radnici oženil Filip Hoch

27.05.2018Blanka Popelková

V sobotu odpoledne si na českobudějovické radnici řekli své ANO novomanželé Filip a Daniela Hochovi.

O víkendu se na českobudějovické radnici oženil Filip Hoch


Víkendové setkání hráčů Jihostroje neproběhlo ve sportovní oděvu v hale, ale ve slavnostním obleku na českobudějovické radnici, kde se ženil masér Filip Hoch.  Volejbalová legenda českobudějovického klubu v sobotu ráno všechny mile překvapila, když nečekaně oznámila: “Přátelé a kamarádi, jelikož se za 4. místo na budějovickou radnici nezve, beru letošní návštěvu tamní obřadní síně do vlastních rukou.”

Krátce před jednou hodinou odpolední se jádro týmu i s manželkami a dětmi, v čele s dvoumetrovým kapitánem Radkem Machem, sešlo na schodišti u obřadní síně. A nechyběl ani maskot klubu BERRY. 

Po obřadu u vchodu do radnice roztáhli Filip Křesťan s Radkem Machem volejbalovou síť, přes kterou musel ženich svoji nevěstu přenést. A Filip Hoch jako vždy vše zvládl na jedničku. Odměnil ho Tomáš Fila, jenž otevřel láhev šampaňského a všichni společně si vychutnali slavnostní přípitek na zdraví novomanželů. Následovalo nezapomenutelné focení s volejbalovou sítí u Samsonovy kašny na českobudějovickém náměstí.


Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice přeje novomanželům hodně štěstí na společné cestě životem. 


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. Karlovarsko
2. Kladno
3. Liberec
4. Č. Budějovice
5. Brno
6. Příbram
7. Ostrava
8. Ústí nad Labem
9. Praha
10. Zlín
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda
Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek
  • Bazalka

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.