Shrnutí zápasu 25. 10. 2015

EGE podlehlo Hradci Králové

Sedma Červinka, Lopata, Kraffer, Emmer, Tibitanzl, Hrzán, libero Janda začala dobře (4:1), do stavu 9:9 byla hra vyrovnaná, pak hosté přitvrdili servis, domácí zhoršili příjem a nebylo co řešit. Střídal Moc Emmera (12:16). Ve druhém setu se domácí zlepšili, za stavu 14:12 utekli po dobré hře na 18:12 a set uhráli.
5. kolo, pá 23. 10. 2015, 20:00
VK EGE
Hradec Králové
2:3
-16,16,22,-20,-12

Třetí set byl jediný dramatický, od stavu 12:12 vedli hosté až do stavu 18:20, domácí ale zabojovali (22:20) a tento náskok uhájili. Střídal Kozák Červinku a Ulč Lopatu (14:16 a 21:20).

Ve čtvrtém setu za stavu 2:3 opět odešel domácím příjem a útok (2:9) , hosté s jednoduchou hrou excelovali (12:21), v závěru domácí využili polevení hostů a stav alespoň zkorigovali. Střídal Ulč Červinku (2:7) a Sova Hrzána (7:16).

V pátém setu se vrátil Červinka a pokračoval Sova, za stavu 4:4 EGE zkolabovalo ve všech činnostech (4:12), v koncovce se sice vrátilo do hry, ale výsledek jen zkorigovalo.

Zápas nezastihl EGE v pohodě, na jednoduchou hru soupeře nenašlo vůbec recept, varující jsou chyby ne příjmu a hra v poli.

Pískali s drobnými chybami R.Biskup a F.Peller.