volejbalový klub jihostroj české budějovice

Permanentky

Online prodej permanentky již není dostupný. Pokud máte zájem o její nákup, kontaktujte zástupce marketingu na e-mailu: matej.mayer@volejbalcb.cz nebo tel. 733 161 214.


V ročníku 2022/23 přibudou na extraligovou mapu Benátky nad Jizerou, v základní části tak Jihostroj sehraje o jedno domácí utkání navíc. Od nové sezony navíc budou dražší jednorázové vstupenky na vrcholné zápasy sezony. Vstupenky na zápasy Poháru CEV a případných bojů v semifinále a finále play-off podraží o 50 Kč. I přesto zůstává cena permanentky v době všudypřítomného zdražování stejná!

Kromě toho, že majitelé permanentek výrazně ušetří oproti nákupu vstupenky na každý zápas, zůstává největší výhodou pro držitele permanentek jisté místo k sezení na všechny domácí zápasy extraligy, play-off, Českého poháru i evropského Poháru CEV. Pořídit si permanentku se tak opravdu vyplatí!

Výhody pro držitele permanentek

  • Vstup na všechna domácí utkání základní části UNIQA extraligy včetně play-off.
  • Vstup na všechna domácí utkání Českého poháru.
  • Vstup na všechna domácí utkání evropského Poháru CEV.
  • Výrazná finanční úspora oproti nákupu vstupenky na každé utkání.
  • Cesta na zápas i zpět hromadnou dopravou zdarma (hodinu a půl před zápasem a po jeho skončení).
  • Permanentkáři mají jako jediní zaručené své místo na tribuně ve Sportovní hale.

Druh permanentky Cena
Základní permanentka 2000 Kč
Zlevněná permanentka 1500 Kč
Rodinná permanentka 2+2 6000 Kč

  • Zlevněná permanentka se vztahuje na juniory (10–18 let), studenty (18–26 let) a seniory (nad 60 let). Studenti se musí prokázat platným studentským průkazem. ZTP a děti mladší 10 let mají vstup ZDARMA, u vstupu je třeba prokázat věk dítěte.
  • Rodinná permanentka platí pro dva dospělé a dvě děti do 18 let. Tuto permanentku nelze rezervovat online. Pokud máte zájem o tento typ permanentky, kontaktujte prosím zástupce klubu na e-mailovou adresu matej.mayer@volejbalcb.cz, kam můžete směřovat také další dotazy týkající se permanentek.