volejbalový klub jihostroj české budějovice

Permanentky

Ceny permanentek pro sezonu 2023/24

Druh permanentky Cena
Základní permanentka 3000 Kč
Zlevněná permanentka 2000 Kč
Rodinná permanentka 2+2 8000 Kč
Premium permanentka 12000 Kč

 • Zlevněná permanentka platí pro studenty do 26 let s platným průkazem ISIC a seniory nad 60 let.
 • Rodinná permanentka platí pro dva dospělé a dvě děti do 18 let. Nelze rezervovat online – kontaktujte prosím zástupce klubu na e-mail vkjihostroj@gmail.com, kam můžete směřovat také další dotazy týkající se permanentek.

Premium permanentka – exkluzivní klub fanoušků

Novinkou od sezony 2023/24 je možnost zakoupit Premium permanentku. I běžný fanoušek tak tímto může podpořit klub a zařadit se k exkluzivní skupině podporovatelů.

Co získáte zakoupením Premium permanentky?

 • Vstup na všechny zápasy odděleným VIP vchodem.
 • Vlastní sedačku ve Sportovní hale.
 • Občerstvení během zápasu (včetně piva).
 • Originální dres pro sezonu 2023/24 s podpisy všech hráčů.
 • Speciální srdcařské tričko.
 • Pozvánky na speciální akce pro partnery i fanklub.

Premium permanentku nelze rezervovat online – kontaktujte prosím zástupce klubu na e-mail vkjihostroj@gmail.com.

Stávající permanentkáři

Pokud jste měli permanentku na Jihostroj v sezoně 2022/23, o své místo v hledišti samozřejmě nepřijdete. Stačí napsat e-mail s požadavkem k prodloužení své permanentky na adresu vkjihostroj@gmail.com a zároveň zaslat částku na klubové číslo účtu: 124899708/0300 (do zprávy pro odesílatele uveďte své jméno, abychom věděli, od koho platba přišla). Zaplatit můžete také v hotovosti při vydání plastové kartičky, které bude probíhat od září.

Možná je změna vašeho místa, svou preferenci napište do e-mailu společně s požadavkem na prodloužení permanentky. K rezervaci permanentky NEPOUŽÍVEJTE www.cbysystem.cz, který je určen pouze pro nové zájemce o permanentku. Vaše dosavadní místo je v plánku zablokované pro nákup právě proto, že patří vám. Předkupní právo lze uplatnit do 31. srpna, od té doby budou ve volném prodeji veškerá dosud nevyužitá sedadla.

Noví permanentkáři

Po otevření odkazu stačí na www.cbsystem.cz kliknout na červené tlačítko KOUPIT a vybrat si místo v hledišti. Druh permanentky zvolíte až po výběru místa. Zaplatit můžete pohodlně online, obdržíte potvrzení o zaplacení a my se vám ozveme hned až bude vaše permanentka připravena k vyzvednutí (nejdříve v září).

Koupit permanentku ZDE!


Proč se nyní ještě více vyplatí permanentka?

Zdražování v celé společnosti se bohužel nevyhnulo ani našemu klubu. Ceny vstupenek a permanentek jsme drželi několik let velmi nízko. V uplynulé sezoně ušetřili majitelé základní permanentky 1510 Kč a zlevněné permanentky 1040 Kč oproti nákupu vstupenky na jednotlivé zápasy.

Při nových cenách vstupenek by v sezoně 2023/24 měla být základní permanentka minimálně stejně výhodná – tedy úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek zhruba 1500 Kč. Po zavedení jednotného vstupného na zápasy (zrušení zlevněných vstupenek) navíc bude permanentka ještě výrazněji výhodná pro studenty a seniory, kteří s permanentkou ušetří odhadem 2500 Kč!

Sezona 2023/24 – předpoklad odehrání 22 domácích zápasů Cena
Cena při koupi vstupenky na jednotlivé zápasy 4500 Kč
Cena základní permanentky 3000 Kč
Cena zlevněné permanentky 2000 Kč


Výhody pro držitele permanentek

 • Vstup na všechna domácí utkání: základní část a play-off UNIQA extraligy, Český pohár, Liga mistrů (případně Pohár CEV).
 • Výrazná finanční úspora oproti nákupu vstupenky na každé utkání.
 • Permanentkáři mají jako jediní zaručenou svou sedačku na tribuně ve Sportovní hale.
 • Cesta na zápas i zpět hromadnou dopravou zdarma (hodinu a půl před zápasem a po jeho skončení) díky spolupráci s Dopravním podnikem města České Budějovice.
 • Odpadá čekání u pokladen při exponovaných zápasech.
 • Slevy nebo vstupenky zdarma na ostatní sporty v rámci společných akcí klubů (Motor, Dynamo).
 • Informace o dění v klubu formou newsletteru.

Výdej rezervovaných a zaplacených permanentek bude možný od září nebo před prvním zápasem sezony ve Sportovní hale. O přesných termínech se všichni dozví e-mailem.