VK EGE
3:2
-23,24,23,-25,10

MFF Praha:  VK EGE ČB    3 : 2  (-23, 24, 23, -25 ,10)

Dramatické a zcela vyrovnané utkání zahájila sedma - Novák, Šotola, Kraffer, Koranda, Kozák, Polák, libero Janda, domácí vedli do 14:11, po sérii výborných zákroků vedlo EGE 14:18, domácí náskok stáhli (19:20,22:22 )a v závěru bylo lepší EGE. Střídal Ulč Nováka (22:22).

Druhý set byl stejně vyrovnaný a dramatický, obě družstva se střídala ve vedení do stavu 24:24.

V úvodu třetího setu bylo lepší EGE, vedlo do stavu 8:10, pak se karta obrátila a vedla MFF do stavu 20:20 a v závěru byla šťastnější. Střídal Ulč Nováka (6:7,24:21) a Pochop Šotolu (16:14).

Pokračovali Pochop a Kubát, tento set začalo EGE katastrofálně (9:1),zlepšenou hrou a bojovností šlo do vedení (17:18), v koncovce vedlo vždy o bod, ale závěr uhráli domácí.Střídal Ulč Nováka (5:0).

Pátý set zahájili lépe domácí (4:1) a tento náskok v koncovce ještě navýšili. Střídal Kozák Kubáta (7:4) a Novák Ulče (10:6).

Hráči EGE podali velmi dobrý výkon, vzhledem k mládí se však v rozhodujících okamžicích dopouštěli chyb.Pochvalu zaslouží Pochop, Kraffer a Janda,  všichni bojovali.

Pískali J.Poláček a F.Tomášek, kteří byli přísnější na hosty.