Turnov
1:3
13,-17,-18,-20

VK EGE ČB   -  Zikuda Turnov    1 : 3  (13, -17, -18, -20)

Sedma Novák, Pochop, Kozák, Polák, Šulista, Koranda, libero Janda zahájila impozantně (z 1:1 na 13:1) při servisu Nováka a v setu nepřipustila komplikace.

Ve druhém setu přestali hosté chybovat, hráči EGE nestíhali a nestačili na zlepšený výkon soupeře reagovat (z 10:11 na 10:16) a hosté si vítězství pohlídali. Střídal Zach Šulistu (12:15).

Ve třetím setu vedlo EGE 5:1, náskok udrželo do stavu 8:8, za stavu 12:12 EGE chybovalo (12:17) a set odevzdaně prohrálo. Střídal Zach Korandu (12:17)

Ve čtvrtém setu vedli hosté 2:5, EGE srovnalo na 13:13, hosté stav obrátili na 14:18, EGE ještě snížilo na 19:21, ale závěr hostů byl jednoznačný.Střídal Emmer Nováka (14:18).

Domácí tentokrát podali špatný výkon ve všech herních činnostech, hosté v sedmi dokázali domácí jednoznačně přehrát, vůdčí roli měl Vencovský.

Pískali P. Drbal a J. Čipera, kteří zápas nezvládli a dovolili hostům super divadelní scény.

SCM-KTI:  VK EGE ČB0 : 3 (-22, -20,-18)

Sedma Novák, Šotola, Koranda, Šulista, Sova, Polák, libero Janda se přetahovala do 7:6, vedla 7:11, domácí záhy vedli 16:14, od stavu 18:17 EGE dvakrát bodovalo (19:23) a set uhrála. Střídal Emmer Nováka (16:14).

Ve druhém setu z 10:10 vedlo EGE 10:13, bodovalo za stavu 17:18 na 17:21 a dohrálo set.

Třetí set by zcela jednoznačný od samého začátku.

Hráči EGE tentokrát podali bojovný a snaživý výkon, dařilo se jim na příjmu a útoku.